Hakkımızda

adana danışmanlık

BİZ KİMİZ ?

Müşterilerimizin kurumsal ve bireysel ihtiyaçlarına göre bakış açımızı değiştirip, gelen geribildirimlerin tamamını birebir değerlendirip kişilere ve kurumlara göre analiz ederek kendimizi sürekli geliştirmekteyiz.


Günümüz ekonomik sisteminde işletmeler varlıklarını devam ettirebilmek için bir yandan kendilerini yeni gerçeklerin ışığında dönüştürmek ve bir yandan da çevresindeki gelişmeleri önceden tahmin ederek zorlu rekabet ortamında kendilerine rekabette üstünlük sağlamak zorundalar.


Bu zorunluluk, ekonomisinde özellikle gelişmekte olan KOBİ’lerin önemli bir ağırlığa sahip olduğu ülkemiz için aynı zamanda stratejik bir önem arz etmektedir.


Markakobi olarak analizler doğrultusunda şirketlerin ihtiyaçlarını belirlemekte, bu ihtiyaçlara göre çözümler üretmekteyiz. Markakobi farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlere; Devlet Teşviklerinden yönetim sistemlerinin kurulmasına, markalaşma çalışmalarından üretim süreçlerinin iyileştirilmesi uygulamalarına kadar pek çok alanda danışmanlık ve eğitim hizmeti vermektedir.