ADANA TSE – TSEK ÜRÜN BELGELENDİRME

Adana TSE TSEK Ürün belgesi Danışmanlık; Türk Standartlarına Uygunluk Belgesi; Türk Standardı bulunan konularda, söz konusu ürünlerinin ilgili Türk Standardına uygunluğunu belirten ve TSE Markası kullanma hakkı veren belgedir. Adana TSE danışmanlık firması olarak birçok şirket ve kuruma TSE belgesi vererek müşteri memnuniyetini birinci planda tutuyoruz. Adana TSE Belgesi için danışmanlık hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TSE Belgesi

Adana TSE TSEK Ürün Belgesi  Danışmanlık; Türk Standartlarına Uygunluk Belgesi; Standardı bulunan konularda, ürünlerin bu standartlara uygun olarak üretildiğini test ve deneylerinin yapıldığını ve güvenilirliğini ispat eder.

TSE Belgesinin yararları ; 

Maliyette düşüş- ticarette artış

Pazara ulaşmada kolaylık

Pazarda hız

Tüketici nezdinde güven

Güvenli ürünün garantisi

 

Kamu ve özel sektör ihalelerinde avantaj

TSEK Belgesi

Kalite Uygunluk Belgesi; Türk Standartları bulunmayan konularda firmaların söz konusu ürünlerinin ilgili uluslararası standartlar, benzeri Türk Standartları, diğer ülkelerin milli standartları, teknik literatür esas alınarak Türk Standartları Enstitüsü tarafından kabul edilen Kalite Faktör ve Değerlerine uygunluğunu belirten ve TSEK Markası kullanma hakkı verilen belgedir.